Kosz upominkowy – dlaczego to dobry wybór na prezent dla firm?

Kosz upominkowy – dlaczego to dobry wybór na prezent dla firm?

Chcesz w miły sposób zaskoczyć partnera biznesowego albo klienta? A może zastanawiasz się nad prezentem, który ucieszy Twoich pracowników? Kosz upominkowy to znakomity pomysł, dzięki któremu obdarowana strona z pewnością poczuje się doceniona.

Co znajdziesz w koszu upominkowym dla firmy?

Duży kosz upominkowy zawiera produkty, które ucieszą każdego pracownika, kontrahenta bądź klienta. W zestawach starannie skomponowanych przez wyspecjalizowane firmy znajdziesz słodycze, przekąski i inne produkty spożywcze od renomowanych marek. Do najpopularniejszych, najchętniej wybieranych przez zamawiających produktów należą bombonierki i pralinki, miody, a także wysokiej jakości kawy oraz herbaty. W wybranych kompletach znajdziesz także ręcznie robione akcesoria i drobne gadżety. Możesz ponadto zdecydować się na koszyk z alkoholami, np. dobrej klasy whisky, winem czy szampanem. Zestawy prezentowe od sprawdzonych firm obfitują w produkty z długim terminem do spożycia. Są bardzo efektownie zapakowane, dzięki czemu pięknie się prezentują i cieszą oczy samym swym wyglądem.

Kosz upominkowy – dlaczego to dobry wybór na prezent dla firm?

Jak wybrać kosz upominkowy dla firmy?

Wybierając kosz upominkowy, na początku procesu decyzyjnego określ budżet, jaki możesz przeznaczyć na zestawy prezentowe. Firmy specjalizujące się w sprzedaży i dostarczaniu tego rodzaju rozwiązań oferują kosze w niemal każdym zakresie cenowym. Rzecz jasna najbardziej okazale prezentują się zestawy ekskluzywne, zawierające drogie alkohole czy słodycze od renomowanych producentów, ale nie musisz się obawiać o jakość kompletu, gdy dysponujesz mniejszym budżetem. Przedstaw specjalistom swoje wymagania i możliwości, a dobiorą oni zawartość zestawów podarunkowych do Twoich potrzeb i określonej kwoty pieniężnej.

Zdecyduj również, ile osób otrzyma prezent. Wskaż także okazję, z jakiej dostaną one podarunki – czy będą to np. komplety przeznaczone dla pracowników z okazji Świąt Wielkanocnych lub Bożego Narodzenia, a może upominki dla najlepszego działu sprzedażowego w firmie, który w ostatnich miesiącach osiągnął niesamowite wyniki handlowe i w związku z tym chcesz go nagrodzić za ciężką pracę? Upominkowy kosz sprawdzi się także jako podarunek dla partnerów biznesowych albo najważniejszych klientów. Każda z obdarowanych osób z pewnością poczuje się doceniona, otrzymując tak wyjątkowy podarunek.

Zdecyduj też, jakie artykuły znajdą się w koszu. Możesz wybrać, czy interesują Cię jedynie słodycze, przekąski lub innego typu produkty spożywcze, czy może chcesz uzupełnić zestaw o dobrej klasy alkohol. Różne konfiguracje o ciekawych połączeniach pozwolą spełnić potrzeby każdego zamawiającego.

Dlaczego warto zdecydować się na kosz upominkowy?

Wiele firm na różne sposoby próbuje docenić swoich pracowników, kontrahentów bądź ważnych klientów. Zazwyczaj obdarowuje ich gadżetami reklamowymi, dobrą kawą, butelką alkoholu czy pralinkami. Duży kosz upominkowy zawiera wszystkie te propozycje, a ponadto zachwyca odbiorców swą estetyką i elegancją. Daje gwarancję, że każdy odbiorca znajdzie w nim to, co z pewnością go ucieszy.

Prezent tego rodzaju stanowi znakomitą inwestycję z punktu widzenia marketingu i public relations. Pomaga budować wizerunek firmy, która dba o swych współpracowników i potrafi ich należycie docenić.  Szeroki wybór rozmaitych zestawów upominkowych pozwala natomiast na wybór wariantu, który najlepiej wpisuje się w potrzeby danej firmy.

Podobne artykuły