Kompleksowa organizacja wydarzeń w EXPO Kraków

Kompleksowa organizacja wydarzeń w EXPO Kraków

Centrum konferencyjne EXPO Kraków od 2014 r. gości w swoich murach wydarzenia o rozmaitym charakterze i zróżnicowanych rozmiarach. Organizowane są w nim zarówno duże eventy takie, jak targi, konferencje i międzynarodowe kongresy, jak i mniejsze spotkania o charakterze rozrywkowym i biznesowym. Oprócz udostępniania powierzchni użytkowej, centrum konferencyjne w Krakowie oferuje także swoim klientom profesjonalną pomoc oraz wsparcie specjalistów w przygotowaniu wydarzeń.

Wydarzenia organizowane w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków

EXPO Kraków to jeden z największych obiektów tego typu w Polsce. Jego powstaniu w 2014 r. przyświecała chęć udostępnienia dla najbardziej wymagających klientów wielofunkcyjnego i nowoczesnego obiektu, w którym można zorganizować wydarzenia o różnym charakterze. Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO od początków swojego istnienia gości w swoich murach takie popularne eventy, jak targi, konferencje, kongresy oraz imprezy rozrywkowe.

Duże wydarzenia wymagające odpowiedniej ilości wolnej przestrzeni organizowane są w halach lub salach seminaryjnych. Do dyspozycji klientów są dwie przestronne sale bez filarów, w których z powodzeniem mogą odbywać się nawet największe wydarzenia. Organizatorzy mniejszych, bardziej kameralnych wydarzeń mogą skorzystać natomiast z pokojów spotkań oraz zespołu sal seminaryjnych, w zależności od liczby uczestników spotkania. Ponadto, centrum konferencyjne w Krakowie dysponuje także odpowiednio przystosowanym terenem zewnętrznym, na którym mogą być organizowane pokazy mody oraz prezentacje sportów ekstremalnych.

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków jest obiektem w pełni przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie sale mieszczą się na poziomie 0, a na wyższe piętra obiektu można dotrzeć nowoczesną windą. Pozbawione progów drzwi o odpowiedniej szerokości umożliwiają wygodne i bezpieczne poruszanie się po całym obiekcie osobom na wózkach inwalidzkich. Do dyspozycji wszystkich gości pozostaje natomiast czynna przez cały czas trwania spotkań restauracja Bistro Galicja oraz parking na 700 samochodów.

Kompleksowa organizacja wydarzeń w EXPO Kraków

Profesjonalne wsparcie specjalistów w organizacji każdego wydarzenia

Centrum konferencyjne w Krakowie nie tylko udostępnia przestrzeń niezbędną do zorganizowania eventów o różnym charakterze, ale także oferuje profesjonalne wsparcie oraz pomoc w organizacji każdego przedsięwzięcia swoich klientów.

Zespół profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu w organizacji spotkań i eventów zapewnia kompleksowe wsparcie organizacyjne w zakresie przygotowania oraz realizacji każdej imprezy. Do dyspozycji klientów EXPO Kraków są pracownicy działu IT, graficy, specjaliści ds. AV oraz obsługa techniczna. Osoby organizujące swoje wydarzenie w obiekcie mogą także nawiązać współpracę z dostępnymi na miejscu pracownikami ochrony oraz wykonawcami zabudowy.  

Nowoczesne centrum konferencyjne w Krakowie oferuje ponadto kompleksową obsługę cateringową dla każdej organizowanej w nim imprezy. Dostępne na miejscu zaplecze gastronomiczne pozwala za jednym razem obsłużyć do 7000 osób. Każdy klient może ponadto liczyć na zapewnienie swoim gościom noclegów w preferencyjnych cenach, co pozwala na profesjonalne zorganizowanie w EXPO Kraków nawet największych wydarzeń, w których udział wezmą goście z kraju i ze świata.

Podobne artykuły