Auto na minuty? Traficar!

Auto na minuty? Traficar!

Jeśli cenisz sobie niezależność i wygodę, a jednocześnie chcesz sporo zaoszczędzić, koniecznie zwróć uwagę na opcję auto na minuty. Jeżeli sporadycznie jeździsz samochodem, nie musisz mieć go na własność. Możesz śmiało skorzystać z opcji car sharingu. Dzięki temu nie wydasz już pieniędzy na koszty eksploatacji samochodu. W Traficar płacisz tylko za przebyte kilometry (80 groszy za 1 km) i czas wynajmu (50 groszy za 1 minutę). Za 1 minutę postoju zapłacisz tylko 10 groszy. Firma ograniczyła formalności do minimum.

Jak to działa?

Zasada działania jest bardzo prosta. Najpierw musisz ściągnąć aplikację Traficar. Znajdziesz ją zarówno na Androida, jak i na iOS. Można ją pobrać i zainstalować zupełnie za darmo. Auto otwierasz i zamykasz właśnie za pomocą aplikacji. Zanim założysz konto, przygotuj kartę płatniczą, prawo jazdy i telefon komórkowy. 

Po zweryfikowaniu danych podanych w formularzu w aplikacji lub na stronie https://www.traficar.pl możesz zacząć korzystać z usługi. Na mapce zaznaczone są wolne auta znajdujące się najbliżej. Wybierz jeden z nich. W ciągu 15 minut możesz spokojnie dotrzeć do samochodu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, czas rezerwacji możesz wydłużyć o dodatkowe 5 minut. Jeżeli nie zdążysz, rezerwacja samoczynnie wygasa. Nie ponosisz przy tym żadnych kosztów. Dlatego nie martw się, jeśli się rozmyślisz lub nie zdążysz. 

Kiedy dotrzesz już na miejsce, zeskanuj kod QR umieszczony na samochodzie. Spokojnie wsiądź do środka. Kluczyki znajdziesz w schowku. Teraz możesz cieszyć się już wygodną jazdą. Jeśli dotrzesz już do celu, kliknij po prostu przycisk “Zakończ wynajem”. 

Otrzymasz maila z podsumowaniem przejazdu. Odpowiednia kwota zostanie pobrana automatycznie z Twojego konta. Z usługi Traficar możesz skorzystać, jeśli spełnisz dwa warunki. Musisz mieć ukończone 18 lat i ważne prawo jazdy. Car sharing cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. 

Auto na minuty? Traficar!

Nowa propozycja Traficar

Za czas i postój zapłacisz teraz w Traficar maksymalnie 75 zł za dobę. Jeśli wybierasz się w podróż z Krakowa do Gdańska, koniecznie zwróć uwagę na tę propozycję. To najatrakcyjniejsza stawka dobowa spośród wszystkich konkurencyjnych firm oferujących car sharing.

Wynajmując auto na minuty, nie musisz ponosić kosztów z góry. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie, jeśli jeszcze nie wiesz, ile zajmie Ci podróż. Godzina postoju w Traficar kosztuje jedynie 6 zł. Co ważne, stawka za czas i postój zatrzyma się samoczynnie, gdy dojdzie do poziomu 75 zł. To oznacza, że po około 3 godzinach, nie płacisz już za czas wynajmu. Pokrywasz jedynie koszty za pokonane kilometry (1 km-80 groszy).

Co ważne, taka sama stawka obowiązuje zarówno dla aut osobowych, jak i dostawczych. Z tą tylko różnicą, że samochodów dostawczy musi oddać w to samo miejsce, skąd go wypożyczyłeś. Nie musisz już myśleć o włączeniu stawki dobowej. System zrobi to za Ciebie. Jeśli więc potrzebujesz auta przynajmniej na 2 godziny, Traficar jest najatrakcyjniejszą opcją. Do dodatkowych zalet możemy zaliczyć minimum formalności, brak kaucji. Wystarczy, że założysz konto i uzupełnisz formularz rejestracyjny.

Materiał stosowany przy współpracy z serwisem Traficar.pl - car sharing Lublin.

Podobne artykuły